Winlet Lasius 1T

Manipulátory
Winlet Lasius 1T

Má nosnosť 1 000 kg a ultra kompaktný podvozok s celkovou šírkou iba 88 cm.

Winlet Lasius udáva tradičným riešeniam pre žeriavy a manipuláciu tvrdú konkurenciu. Veľká nosnosť a jedinečný výkon znamená úsporu času a investovaného kapitálu. Winlet Lasius 1t je extrémne flexibilné riešenie v kompaktnom stroji.

Kompaktný dizajn
Winlet Lasius 1t je ideálny pre podnikateľov, priemyselné spoločnosti a na staveniskách, kde je kompaktný dizajn stroja oveľa lepší ako majú iné riešenia na trhu. Vďaka kompaktnej konštrukcii je stroj prístupný v oblastiach, kde iné stroje nemôžu ísť kvôli veľkosti, hmotnosti, príliš vysokému tlaku na zem, príliš veľkému polomeru otáčania alebo nedostatku zdvíhacej kapacity počas jazdy.

Rýchlostný limit na Winlet Lasius 1t je 4,2 km / t - dvakrát rýchlejší ako pásový mini žeriav. Okrem toho nepotrebuje oporné kolesá ako väčšina mini žeriavov.

Na vnútorné aj vonkajšie použitie
Winlet Lasius 1t sa môže pohybovať po stabilnej zemi vo vnútri aj vonku. Pretože je napájaný z batérie, nevznikajú z neho žiadne emisie, čo znamená, že ho možno používať v interiéri bez akýchkoľvek environmentálnych problémov.

Winlet Lasius 1t je ideálny pre :

  • Montáž oceľových nosníkov a iných stavebných prvkov
  • Inštalácia skla a fasády
  • Strojovú montáž
  • Opravné práce
  • Balenie nepaletovaného tovaru do kontajnerov
Max nosnosť
1000 kg
Max výška zdvihu
4000 mm
Celková hmotnosť bez protizávažia
1050 kg
Celková hmotnosť s protizávažím
1325 kg
Vonkajšia šírka
880 mm
Vonkajšia dĺžka
2500 mm
Batéria
2 x 150 Ah


Cenová ponuka
Galéria