Nardo Big Color Pods engangs e-cigaret til salg would be the hottest and also the newest style within our online website.timing also testing the average swiftness of both Liquidi Fruttati rolex. Acralift | Winlet 400

Winlet 400

Manipulátory
Winlet 400

Robot Winlet 400 predstavuje revolúciu v inštalácii skla s nosnosťou až 400 kg.

Väčšia nosnosť a bezkonkurenčný kompaktný dizajn

Winlet 400 je jedným z najnovších modelov. Maximálna kapacita 400 kg a schopnosť zdvíhať bremená nad 3,5 m priamo nad hlavou z neho robí výkonný zasklievací stroj. Napriek tomu zostáva vysoko kompaktný a dobre ovládateľný, čo umožňuje ľahké zdvíhanie skla.
S hmotnosťou iba 850 kg s protizávažiami je zasklievací robot Winlet 400 dostatočne ľahký na to, aby sa dal prepravovať v malých stavebných výťahoch a dokonca aj vo verejných výťahoch pre cestujúcich, ak je potrebné vymeniť sklo v rámci údržby budovy.

Možnosti Winlet 400
Skratky v názve produktu jednotlivého Winlet 400 vám povedia, z ktorých konfigurácií sa konkrétny model skladá.

Vyberte si medzi :
CL (Compact Lifter) = Úzke súpravy kolies
TL (Terrain Lifter) = Široké dvojkolesá
SHB (Single Hydraulic Boom) = Jedno predĺženie zdvíhacieho ramena
DHB (Double Hydraulic Boom) = Dvojité predĺženie zdvíhacieho ramena
MAC (Multi Axis Control) = Jednotlivé riadenie viacerých hydraulických funkcií súčasne
PSAC (proporcionálne riadenie jednej osi) = Plynulé ovládanie jednej hydraulickej funkcie naraz

Vyberte si medzi kompaktnými alebo širokými súpravami kolies (CL / TL)
Všetky zdvíhače okien Winlet 400 sú k dispozícii s úzkymi alebo širokými kolesami. Ak zvolíte úzke kolesá, získate kompaktný stroj, ktorý sa dá ľahko obísť v úzkom priestore a je preto ideálny pre vnútorné inštalácie. Ak sa naopak zvolí väčšia a širšia sada kolies, získa sa stabilný stroj, ktorý dobre funguje vonku v rozmanitom teréne.

Jedno alebo dvojité predĺženie zdvíhacieho ramena (SHB / DHB)
Vyberte si medzi jedným predĺžením (1 x 500 mm) zdvíhacieho ramena pre väčšiu zdvíhaciu kapacitu alebo dvojitým predĺžením (2 x 500 mm) pre väčší dosah. Jedno- aj dvojité predĺženie je samozrejme hydraulické a dá sa predĺžiť zaťažením v prísavkách. To znamená, že nie je potrebné manuálne vytiahnuť rameno pred spustením výťahu, ako je to vidieť na mnohých iných zdvíhačoch okien na trhu.

Dva typy čiel na vašom zdvíhači okien (HV / HS)
Na okenných výťahoch Winlet 400 si môžete vybrať medzi dvoma typmi čiel. Prvý je s hydraulickými 100% lineárnymi pohybmi hore / dole a manuálnymi lineárnymi pohybmi zo strany na stranu.Alternatívne si môžete zvoliť prednú časť výlučne s hydraulickým bočným posuvom - samozrejme 100% lineárne pohyby, čo je pri inštalácii s milimetrovou presnosťou rozhodujúce.

Operácie s optimálnym riadením okenných manipulátorov (MAC / PSAC)
Ako niečo úplne nové a vzrušujúce sme vyvinuli úplne novú službu. Nazýva sa prevádzka MAC (Multi Axis Control) a ako už názov napovedá, dá sa pomocou nej ovládať niekoľko rôznych hydraulických funkcií naraz. Tri prednastavené stupne rýchlosti (10% - 50% - 100%) zaisťujú, že máte možnosť využiť vyššiu rýchlosť, ktorá je k dispozícii iba pre 100% hydraulické stroje.

Winlet 400 sa samozrejme dá dodať so známym ovládaním Winlet, kde si vyberiete jednotlivú prísavku, ktorou chcete pohnúť a potom s milimetrovou presnosťou 100% proporcionálne riadite rýchlosť.


Cenová ponuka
Galéria