100% high quality replica balenciaga t shirts.reddit patek philippe tourbillon sky moon replica has utilized a lot of famed intricate functions and skills.
Acralift | ErgoMover Go

ErgoMover Go

Prepravné vozíky
ErgoMover Go

ErgoMover Go je ideálnou voľbou, ak je potrebný výkonný elektrický vozík na prepravu všetkých druhov materiálov na stavbe.

ErgoMover Go ľahko zvládne bremená až do 1500kg a integrovaná nabíjačka zaručuje, že vozík môže jazdiť celý pracovný deň.

Rôzne verzie
Tento model je k dispozícii s niekoľkými rôznymi typmi štandardných ložných plôch, napríklad s nosičmi, aby bolo možné na paletu ErgoMover naložiť z nákladného vozidla žeriav namontovaný na palete. Ďalšou možnosťou je ložná plocha s úväzom, ktorú je ideálne použiť na úchytné police, aby sa sklenené panely mohli prepravovať úzkymi priechodmi alebo úzkym priestorom.

Na záver existuje štandardná ložná plocha na prepravu plastových brúsených rohoží, ktoré eliminuje ručné namáhanie počas prepravy a kladenia takýchto rohoží.

Prepravný vozík ErgoMover Go je k dispozícii vo verzii s manuálnou otočnou plošinou o 360 stupňov. To umožňuje lepšie využitie priestoru v úzkych priestoroch a zároveň je ľahšie sa pohybovať v každom kúte pracoviska.

 Maximálna nosnosť 1500kg
 Dĺžka (bez rukoväte) 1680mm
 Dĺžka prepravovaného bremena 3000mm
 Minimálna šírka ložnej plochy 698mm
 Maximálna šírka ložnej plochy 790mm
 Výška 565mm
 Hmotnosť 311kg
 Napájanie 24v
 Max. rýchlosť 0-6 km/h
 Integrovaná nabíjačka batérií 110V
 Pneumatiky Penová náplň odolná proti prepichnutiu

Cenová ponuka
Galéria